tesa tape Sp. z o.o.

61-021PoznańGnieźnieńska 32Wielkopolskie618746147

-

Budownictwo / Materiały budowlane

tesa tape Sp. z o.o.

61-021 Poznań, Gnieźnieńska 32

61 874... 61 47więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Aktualności

Naprawa - wzmacnianie - izolacja

Nic nie trwa wiecznie. Ale uszkodzony wąż ogrodowy lub przeciekającą rynnę nie zawsze trzeba od razu wymieniać na nowe. Odpowiednia taśma samoprzylepna pozwoli szybko i bez ponoszenia dużych nakładów finansowych uporać się z niewielkimi uszkodzeniami.


Taśmy tesa® Extra Power Perfect, tesa® Extra Power Universal, and tesa® Extra Power Transparent są niezastąpione w każdym domu - idealnie nadają się do wykonywania łatwiejszych i trudniejszych napraw, drobnych prac wykończeniowych czy konserwacyjnych, zawsze gwarantują doskonały efekt.Wyjątkowo mocne taśmy do użytku na zewnątrz pomieszczeń
Kolejnym nowym produktem w naszej ofercie jest taśma tesa® extra Power Extreme Outdoor - przezroczysta taśma wzmocniona tkaniną. Taśmę można urwać ręcznie, ponadto została wyprodukowana bez użycia rozpuszczalników. Zapewnia wyjątkowo mocną przyczepność i jest odporna na promieniowanie UV, wahania temperatury (w zakresie od -40°C do +95°C) oraz charakteryzuje się wysoką odpornością na działanie wody i warunków atmosferycznych.


Specjalne taśmy naprawcze do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń
Asortyment taśm naprawczych powiększył się również o przeznaczoną do wykonywania napraw zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz taśmę samowulkanizującą tesa®. Taśma jest odporna na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV oraz zmiany temperatury (w zakresie od -20°C do +80°C), można ją stosować również na wilgotnych powierzchniach.
Taśma teflonowa tesa® Stop Water to optymalne rozwiązanie do wykonywania napraw w łazienkach i pomieszczeniach, gdzie panuje wysoka wilgotność. Dzięki temu, że taśma potrafi wytrzymać ciśnienie o wartości nawet do 6 barów, może być stosowana do uszczelniania połączeń gwintowanych, zaworów i kranów, a także do wielu innych zastosowań.Najlepszym wyborem w przypadku wykonywania napraw elementów metalowych, np. podwozi pojazdów lub uszczelniania rynien jest wytrzymała i trwała taśma aluminiowa tesa®. Z kolei taśma izolacyjna tesa® to wytrzymała taśma ochronna do izolowania przewodów, wiązania ich w wiązki, znakowania i mocowania.

Wróć do listy aktualności

Kontakt

61-021 Poznań,
Gnieźnieńska 32

61 874... 61 47więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd